Hakkımızda

astriol about

Firma Profili

Organik Haberleşme Teknolojileri 2013 yılından beri deneyimini katlayarak, inovatif merakını kaybetmeden sektörde faaliyet gösteriyor. Günden güne değişen ve gelişen sektörel teknolojileri, hem insana hem de sahip olduğu altyapısına yatırım yaparak sürekli yakalama ve takip etme gayretinde olan firma, bu yüzden sektöründe öncü atılımların sahibi olarak tanınıyor. Yapılan inovasyonların rakiplerine ışık tuttuğunun bilincinde olarak, "biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu" mottosuyla çalışmaya ve üretmeye ilk günkü heyecanı ile devam ediyor.

Organik Haberleşme Teknolojileri olarak sahip olduğumuz birikimi ve üretme gücünü tekrarlanan işlerde kullanmak yerine, özgün ve yeni fikirleri hayata geçirmek için kullanarak hem müşterilerimize sağlam alt yapı ve etkili yazılımlar üretiyor, hem de sektörel farkındalık yaratarak küresel iletişim teknolojileri trendlerini Türkiye pazarına kazandırıyoruz.

DEĞERLER

Bizim için üretmek ve hizmete sunmak bütünün sadece yarısı, işi yapmış olmanın yanında nasıl yapıldığı ise bütünleyici olandır. Bu yüzden ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz tüm hizmetlerde ahlaki ve sosyal değerlerimizden asla taviz vermeyiz. Müşterilerimizin satın aldığı ya da kullandığı tüm ürünler ve servisler, içerik olarak sunulan her şeyi 100% içerir ve eksiksiz-yanlışsızdır. Sektörde bir çok örneği olan olumsuz ve güven sarsıcı durumlar, Organik Haberleşme Teknolojileri'nin içinde asla var olamaz. Bu yüzden tüm ürün ve hizmetlerimizi güvenle kullanabilir ve şeffaflık politikamızdan faydalanabilirsiniz.

astriol shape bg

Hedefler

ŞİMDİ NEREDEYİZ?

Sektör yeniliklerini küresel olarak takip eden, operatör güncellemeleri ve yeniliklerini sistematik olarak izleyen ve yorumlayan bu bağlamda tüm farkındalıklarını ürün ve hizmet geliştirme adına düzenli olarak kullandığımız bir noktadayız. Bu yenilikçi merak işimizi her zaman bir sonraki noktaya taşımak için gerekli heyecanı ve başarma arzusunu bizlere veriyor.

BİR SONRAKİ DURAK...

Hazırladığımız her bir yenilik, yazdığımız her satır kod, kapadığımız her bir case, bize her zaman daha iyisinin yapılabileceğini hatırlatıyor. Bu yüzden daima önümüze ve sahip olduklarımıza bakarak çalışıyor ve üretiyoruz. Bizler için bir sonraki durak daima bir öncekinden yüksekte olacak...

VE GELECEK

Organik Haberleşme Teknolojileri doğru kaynak yönetimi ve yatırımlarla kendini sürekli genişleteceği yeni bir yolculuğa çıktı. Hem yazılım hem de altyapı olarak sürekli kendimizi geliştirdiğimiz bu yeni yolda hedefimiz her zaman daha fazla insana ulaşmak olacak. Siz de bu yolda bizimle beraber yürüyerek tüm gelişmeleri takip edin ve işinizi nasıl genişleteceğinizi öğrenmek için bize katılın.

astriol about

Geçmişten günümüze; biz, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız

Rakamlarla Organik Haberleşme

 1. 10

  Yıllık Deneyim

 2. 4000

  Müşteri

 3. 200

  İş Ortağı

 1. 15

  Ürün

 2. 400

  Milyon Mesaj

 3. 100

  Milyon E-Posta

YASAL YETKİLENDİRME

TANITIM

Firma hakkında detaylı bilgi içeren tanıtım broşürlerimizi indirerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.