astriol about
astriol dot

WE SERVE WITH OUR STRONG INFRASTRUCTURE FOR UNINTERRUPTED AND FAST TRANSACTIONS

Verilen hizmetin en hızlı ve verimli şekilde tamamlanması için özel olarak geliştirilen yazılım altyapımız, hem yurtiçi hem de yurtdışı veri merkezleri ile bağlantıyı sağlayarak işinizi küresel boyuta taşır. Kullanıcılardan gelen her istek multi-thread olarak işlenir ve her biri için başlangıç-süreç-bitiş aşamalarında ayrı bir takip sistemi oluşturulur. Bu altyapı hem işinizin her anının kayıt altına alınmasını hem de tüm isteklerin işlenmek için birbirinin sonuçlarını beklemesine gerek kalmadan yapılmasını sağlar. Entegretörlele sistem arasında kurulan ilişki, çoklu görev içererek aynı anda yüzbinlerce farklı işlemin yapılmasına ve sonuç odaklı işlenmesine olanak sağlar.

Organik Haberlesme
Engine

Organik haberleşme altyapısı, güncel teknolojilerle entegre edilmiş üst seviye donanımlarla hizmet verir. Güvenlik ve yasal sorumluluklarımız için anlık yedeklemelerden, BTK için ihtiyaç duyulan kapalı tahsis sunucusuna (G.SHDSL), bilgilerin korunması için güvenlik duvarı yazılım ve donanımlarından, ara bağlantı sunucularına kadar bir çok cihazı içinde barındırır. Organik Haberleşme %99.9 Uptime garantisi ile müşterilerinin isteklerine her an cevap verir.

  • ALTYAPI & TEKNOLOJİ
  • Kurulan donanım ve yazılım altyapısının bakımları ve geliştirmeleri için müşterilerimizin istek, öneri ve şikayetlerini dikkatle inceleyip üzerinde çalışıyoruz. Mühendislerimiz ihtiyaç, istek ve güncellemelere bağlı olarak sürekli gelişen iş listesini hayata geçirmek için aralıksız olarak çalışıyor. Gelişimin ve geliştirmenin asla bitmediği Organik Haberleşme ile çalışırken, her gün kullandığınız sistemlerin sürekli güncellendiğini siz de görecek ve geliştirilmesine katkı sağlayacaksınız.