PRIVACY POLICY

Organik Haberlesme Teknolojileri respects the personal privacy of its customers and takes measures to protect it.

Sizden aldığımız bilgileri, sizlere taahhüt ettiğimiz hizmetleri vermek için kullanmaktayız. Sizler hakkında kişisel olarak ayırt edici olan bilgileri ise pazarlama ve promosyon çalışmalarımızı güçlendirmek, site kullanımını istatiksel olarak analiz etmek, sunduğumuz içerik ve ürün sunumlarını geliştirmek ve site içeriğini ve düzenini size göre uyarlamak için kullanabiliriz. Bunu yapmaktaki amacımız sitemizin sizlerin ihtiyacına cevap verecek şekilde gelişmesini sağlamaktır.

Kişisel olarak ayırt edici bilgilerinizi, zaman zaman, sizin menfaatinize olduğuna inandığımız bilgileri size göndermek için kullanabiliriz- hazırlanan bannerlar ya da promosyonlar gibi. İdari konular ya da son haberler hakkında sizler iletişime geçmek için e-mail adresinizi kullanmaktayız.

Text mesaj gönderimi ve veya bellek oluşturma amaçlı ORGANİK HABERLEŞME'ye gönderilen her bilgi hamili hesabınızda saklı tutulacaktır.

Organik Haberleşme Teknolojileri, yasal bir zorunluluk nedeniyle aksi gerekmedikçe bu bilgiyi sizin onayınız olmadan asla biriktirmeyecek veya üçüncü kişi ya da kurumlara dağıtmayacaktır. Bizim veritabanımızda oluşturduğunuz ya da bize gönderdiğiniz müşteri bilgileri, numaralar ve her tür veri tabanı için bu kaide geçerlidir.

Bilgilerinizin İfşa Edilmesi Herhangi bir üçüncü kişi ya da kuruma kişisel olarak ayırt edici olan bilgileriniz bizim tarafımızdan saklamayacak ya da kiralanmayacaktır. Buna ek olarak, idari makamlar tarafından istenmesi halinde bilgilerinizin tarafımızdan ifşa edilmesi yasal bir zorunluluktur.

When you want to change the information in your account, log in to our homepage. Here you can change or update your information.